№1 В УКРАЇНІ

Техніка компанії акріс агро на полі

АГРАРНИЙ ХОЛДИНГ

Техніка компанії акріс агро на полі

Пайовикам / Землевласникам

Корисна інформація для орендодавців

Стати партнером агрохолдингу можна уклавши/переуклавши  договір оренди.

Документи, необхідні для укладання Договору оренди: паспорт, ідентифікаційний код, документ права власності на землю (Державний акт на право власності на земельну частку (пай) або Сертифікат на право на земельну частку (пай) або  Свідоцтво права власності за спадком або Договір дарування або  Договір купівлі-продажу), за наявності Витяг з Державного реєстру речових прав.

Наданий вами номер банківського рахунку (IBAN) дозволить компанії оперативно переказувати вам орендну плату в момент нарахування. 

Для укладання/переукладання договору оренди слід зателефонувати регіональному менеджеру.

Орендодавці мають право на  соціальну допомогу від регіональної компанії-орендаря.

Орендодавець має можливість отримати  матеріальну допомогу у зв’язку із проходженням вартісного лікування, народженням дитини. Родина може отримати допомогу на поховання у випадку смерті орендодавця. 

У разі особливих обставин орендодавець може отримати авансову виплату орендної плати.

Для отримання допомоги або авансової виплати слід звернутись в офіс регіональної компанії з заявою та підтверджуючими документами або зателефонувати регіональному менеджеру.

Регіональні компанії надають допомогу в оформленні спадщини на землю.

Інформація для спадкоємців:

 • Всі права та обов’язки за договором оренди землі переходять до спадкоємців. Компанія-орендар сплачує спадкоємцям всі належні виплати за діючим договором оренди.
 • Особа, яка набула право власності на земельну ділянку, що перебуває в оренді, протягом одного місяця з дня державної реєстрації права власності на неї зобов’язана повідомити про це орендаря письмово або особисто в порядку, визначеному статтею 1481 Земельного кодексу України.
 • Згідно із законодавством зміна власника земельної ділянки (орендодавця) не є підставою для припинення договору оренди землі до терміну його закінчення.

Допомога спадкоємцям:

Спадкоємець за умови переукладання договору оренди може отримати допомогу компанії-орендаря при оформленні спадку на етапі відкриття спадщини та у випадку пропущеного строку прийняття спадщини. 

Для оформлення спадщини у нотаріуса або у судовому порядку спадкоємець має підготувати документи:

 • Свідоцтво про смерть власника земельної ділянки;
 • Довідку із сільської ради про проживаючих та зареєстрованих із спадкодавцем осіб.
 • Довідку  із сільської ради про наявність заповіту. 

Документи, що підтверджують родинний зв'язок спадкоємця зі спадкодавцем: паспорт та код РНОКПП (ІПН спадкоємця), свідоцтво про народження, свідоцтво про одруження.

Документи, що підтвержують право власності  на землю - Державний акт на право власності на земельну частку (пай) або Сертифікат на право на земельну частку (пай) або Свідоцтво права власності за спадком або Договір купівлі-продажу або Договір дарування, а також витяг про нормативну грошову оцінку землі.

Для вчинення операцій з землею (купівля-продаж, дарування, оренда тощо) потрібен витяг з Державного земельного кадастру. У випадку відсутності кадастрового номеру, компанія допомагає в його виготовленні.

Політика підтримки територіальних громад

Відповідно до міжнародних стандартів ведення сільськогосподарського бізнесу регіональні компанії агрохолдингу щорічно реалізовують соціальні програми, націлені на підтримку розвитку територіальних громад. Підтримка надається проектам в сферах: 

 • Благоустрою (обслуговування та ремонт доріг, мостів, вуличного освітлення, водопроводів, автобусних зупинок тощо).
 • Освіти (технічне обслуговування та ремонт шкіл, дитячих садків, дитячих майданчиків; забезпечення закладів освіти необхідним обладнанням).
 • Охорони здоров’я ( обслуговування та ремонт сільських ФАПів, закупівля медичного обладнання).
 • Спорту і культури ( будівництво та ремонт спортивних майданчиків, бібліотек, культурних центрів,  сакральних споруд; постачання обладнання для спортивних залів, спонсорство спорту та культурних заходів). 
 • Підвищення ефективності роботи місцевих органів влади (закупівля оргтехніки, оплата розробки необхідної документації, тощо).  

Підтримка надається за запитом територіальних органів влади в розмірах, які відповідають обсягу земель громади, що обробляються регіональними компаніями агрохолдингу на умовах оренди. 

Регіональні компанії також  беруть участь у благодійних проектах.